Crnogorski biznis hunt na UDG talente

Poštovane koleginice i kolege,

Sa zadovoljstvom vam pišemo povodom lansiranja novog projekta za UDG studente: Crnogorski biznis hunt na talente!.

U pitanju je takmičenje koje okuplja studente različitih fakulteta UDG-a, projekat koji ima za cilj omogućiti studentima da steknu iskustvo i razviju vještine rješavanjem realnih poslovnih studija pripremljenih od strane međunarodnih partnera.

Ovim putem Vas informišemo da će se otvaranje i I faza Lova na talente održati u petak, 15. marta u 15:15h – UDG (AS), kada će takmičenje otvoriti rektor UDG-a, prof.dr Veselin Vukotić. Nakon Profesorovog predavanja, uslijediće predstavljanje biznis mreže, čitanje biznis studije (koju priprema kompanija Ernst&Young), raspored studenata u timove i početak I faze timskog rada! U okviru timskog rada, studentima će podršku pružiti predstavnici biznis mreže na projektu:

Pozivamo vas ovim putem da svojim prisustvom uveličate otvaranje prvog crnogorskog Lova na talente, petak u 15:15!

Na sljedećem linku je Agenda I faze takmičenja, dobrodošli!