Uvid javnosti - Specijalistički radovi

Odlukom NNV-a na uvid javnosti u biblioteci UDG na sedam dana nalaze se specijalistički radovi:
1.Marije Živković, studentkinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni pod nazivom "Predstavnik okrivljenog pravnog lica".
2. Marijane Jovović, studenktinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni pod nazivom "Osnov i granice odgovornosti pravnog lica".
3. Nikolete Bašović, studentkinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Međunarodno i evropsko pravo pod nazivom "Konzularna pomoć pritvorenim i osuđenim licima".
4. Jelene Komar, studentkinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Međunarodno i evropsko pravo pod nazivom "Pružanje diplomatske zaštite".