Proslava Dana Fakulteta i dodjela studentskih nagrada

Dana, 22.12.2021. godine proslavili smo Dan Fakulteta pravnih nauka i tim povodom dodijelili studentske nagrade najboljim studentima. Za uspjeh postignut na prvoj godini studija nagrađena je studentkinja druge godine studija Ema Nikočević, dok je za uspjeh postignut na drugoj godini studija nagrađen student treće godine studija Aleksa Brajović. Za uspjeh postignut na trećoj godini studija nagrađen je Jovan Jablan. Čestitamo nagrađenim studentima i želimo im puno uspjeha u daljem studiranju.

Istog dana, održana je i promocija izdavačke djelatnosti Fakulteta pravnih nauka koju, osim časopisa Studia Iuridica Montenegrina, čine izdanja u okviru dvije edicije, Pravna misao i Priručnici i komentari.

Povodom Dana Fakulteta upriličen je i svečani koktel u Studentskom klubu.