Uvid javnosti - Specijalistički radovi

Odlukom NNV-a Fakulteta pravnih nauka na uvid javnosti u biblioteci UDG na sedam dana nalaze se specijalistički radovi:

1. Darka Brkanovića, studenta Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni pod nazivom "Sankcije za pravno lice odgovorno za krivično djelo".
2. Marije Ivanović, studentkinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni pod nazivom "Ne bis in idem u kaznenom pravu Crne Gore".
3. Monike Mrnjavčević, studentkinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Međunarodno i evropsko pravo pod nazivom "Sloboda kretanja radnika u Evropskoj uniji".
4. Lava Lopičića, studenta Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Međunarodno i evropsko pravo, pod nazivom "Klasifikacija oružanih sukoba".
5. Dejane Đukić, studentkinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni, pod nazivom "Zaštitne mjere obaveznog liječenja zavisnika od alkohola i psihoaktivnih supstanci u prekršajnom pravu”.
6. Darka Bujkovića, studenta Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni pod nazivom “Odgovornost pravnih lica za krivična djela u stranom i u crnogorskom pravu”.
7. Mirze Guberinića, studenta Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni pod nazivom “Personalno, prostorno I vremensko važenje prava odgovornosti pravnih lica za krivična djela”.
8. Sanide Šabović, studentkinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni pod nazivom “Odmjeravanje novčane kazne pravnom licu za krivično djelo”.
9. Bojane Milošević, studentkinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni pod nazivom “Novo uređenje ostavinskog postupka”.
10. Dine Pepić, studentkinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni, pod nazivom “Osnovne karakteristike postupka prema pravnom licu”.
11. Ive Vlahović, studentkinje Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni, pod nazivom “Uslovna osuda za pravna lica”.
12. Zlatka Međedovića, studenta Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni, pod nazivom “Država i pravo u vrijeme knjaza Nikole Petrovića (1860-1888)”.
13. Jovana Pejovića, studenta Postdiplomskih specijalističkih studija, smjer Pravosudni, pod nazivom “Odgovrnost pravnih lica za pranje novca”.